• Новак
Подарок за ден на татковци за татковци за татко роденденски подароци за тато од ќерка син 14 мл керамичко кафе кригла со златни подароци кутија

Подарок за ден на татковци за татковци за татко роденденски подароци за тато од ќерка син 14 мл керамичко кафе кригла со златни

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен подарок за тато : Уникатната чаша за мермерни кафе е отпечатена со златниот „Светски најдобар татко“, а исклучителната кутија за подароци, исто така, го прави овој подарок уште подобар Оваа чаша за кафе ќе биде неверојатен подарок за вашиот одличен татко на Божиќ, роденден, ден на татковците. Посигурни и здрави : Нашата кригла изработена од висококвалитетно олово без еко-пријателски порцелански глина, отпуштен на 1380 степени, е поздрав избор над пластичен или акрилен материјал, не содржи олово и бариум штетни тешки метали, без токсичност, не токсичност , без мирис, безбеден за употреба и лесен за чистење. За loversубителите на кафе, да се има таква керамичка чаша е несомнено поздрав и помудар избор. Пакување на кутии за подароци : Сè што добивате се прикажуваат на pic2.comes во стилска амбалажа со ентериер со завршна свила. Оваа ставка е подготвена за давање подароци. Нема потреба да препакувам.1 x 14 мл кригла, 1 x чаша капак, 1 x лажица, 1 x розова честитка (можете да ги напишете вашите благослови на вашиот татко). Потребна е или потреба од подароци! расположението. Визуелната привлечност го прави овој возбудлив производ за кој било дом, ресторан и канцеларија. Секоја керамичка кригла двојно е избрана четири пати, а на производите со супстандарден квалитет никогаш не им е дозволено да течат во рацете на клиентите. Ако производот е Оштетено поради неправилно работење за време на транспортот, ве молиме контактирајте не без двоумење, дури и не мора да го испратите назад производ, ќе го добиете вашиот целосен поврат или ќе го преиспитате производот во добра состојба. Совршен подарок за тато : Уникатната чаша за мермерни кафе е Печатено со златниот „Најдобар татко на светот“, а исклучителната кутија за подароци, исто така, го прави овој подарок уште подобар. Оваа чаша за кафе ќе биде неверојатен подарок за вашиот одличен татко на Божиќ, роденден, ден на татковците. Посигурни и здрави : Нашата кригла изработена од висококвалитетно олово без еко-пријателски порцелански глина, отпуштен на 1380 степени, е поздрав избор над пластичен или акрилен материјал, не содржи олово и бариум штетни тешки метали, без токсичност, не токсичност , без мирис, безбеден за употреба и лесен за чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат