• Новак
Hgzaccompany 2 спакуван шипр од не'рѓосувачки челик за диспензерот за пијалоци, метален шип за замена за диспензерот за пијалоци, тапа за диспензери за вода, метална испру

Hgzaccompany 2 спакуван шипр од не'рѓосувачки челик за диспензерот за пијалоци, метален шип за замена за диспензерот за пијалоци, тапа за

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Широко применливо : Замената за замена е изработена од висококвалитетна храна од не'рѓосувачки челик, без олово, антикорозија, многу издржлива и добра за здравјето Широко користени во пијалоци и ресторани за самопослужување, погодни за вино, вода, чај, сок, итн. Дијаметар за монтирање : Оваа замена за замена на пијалоци се вклопува во отвори од 16мм или 5/8 инчи, а дебелината на wallидот не надминува 17мм или 11/ 16 инчи. Забелешка : Ве молиме исчистете ја тапата пред инсталацијата. Не затегнувајте ја навртката со прекумерна сила. По инсталацијата, истурете чиста вода за да проверите дали има истекување. Ако има истекување, повторно затегнете ја навртката. Добар избор : Овој шипр од не'рѓосувачки челик е добар избор да го замените пластичниот шипр што доаѓа со диспензерот за пијалоци. Добра по продажба : Ветуваме дека ќе ги направиме клиентите 100% задоволни. Ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат