• Новак
Tixl црна мода Интелигентна чаша за температура 304 чаша за пиење на температура на допир од не'рѓосувачки челик допир

Tixl црна мода Интелигентна чаша за температура 304 чаша за пиење на температура на допир од не'рѓосувачки челик допир

Rating 
DEN 888.96

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Внатре и надвор 304, Изведба на изолација : 12-24 часа Стил : Надворешно. Боја : црна, капацитет : 500 мл. Големина : 6,5*6,5*23см. Безбедност и заштита на животната средина Двоен слој 304, антикорозија, киселина и алкални отпорни, издржливи. Голем капацитет, долгорочна изолација. Безбеден и здрав, безбеден за пиење. Екран во реално време на температура на водата, силиконски прстен со храна. Капе вода не протекува. Окружна чаша уста. Дното на чашата против лизгање. Постабилен и тивко. Применливи места : семејство / патување / канцеларија / фитнес / подарок на отворено. Материјал : Внатре и надвор 304, Изведба на изолација : 12-24 часа. Стил : Надворешно. Боја : црна, капацитет : 500 мл. Големина : 6,5*6,5*23см. Безбедност и заштита на животната средина Двоен слој 304, антикорозија, киселина и алкални отпорни, издржливи. Голем капацитет, долгорочна изолација. Безбеден и здрав, безбеден за пиење. Екран во реално време на температура на водата, силиконски прстен со храна. Капе вода не протекува. Окружна чаша уста. Дното на чашата против лизгање. Постабилен и тивко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат