• Новак
Едноставна популарна кригла за патување со звук во Детроит

Едноставна популарна кригла за патување со звук во Детроит

Rating 
DEN 1062.40

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет За топли и ладни пијалоци. 100% гаранција за задоволство. Време на испорака : 7-15 работни дена. Прави одличен подарок!. За топли и ладни пијалоци. 100% гаранција за задоволство. Време на испорака : 7-15 работни дена. Прави одличен подарок!. Користење на високо квалитетни материјали за долготрајна боја!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат