• Новак
Zhuhw 304 не'рѓосувачки челик изолиран термос шише Термо чаша сад за кафе Термички вакцински котел за вода 3L

Zhuhw 304 не'рѓосувачки челик изолиран термос шише Термо чаша сад за кафе Термички вакцински котел за вода 3L

Rating 
DEN 8668.80

Достапност
Достапно за нарачка

-Бот прекинувач за притискање, лесно испуштање на вода, безбедно и заштеда на труд Храна оценка 304 челичен материјал, безбеден и отпорност на висока температура. -Кај прекинувач, прекинувачот е вклучен на допир на копче, лесно се истура топла вода и не е лесно да се прелева, безбедна и удобна. База против лизгање, дизајн на база против лизгање, безбедна и безгрижна употреба. Капакот е одвојлив, лесно притиснете ја скриената решетка зад капакот и подигнете ја за да го отстраните капакот за лесно чистење. -Бот прекинувач за притискање, лесно испуштање на вода, безбедно и заштеда на труд. Храна оценка 304 челичен материјал, безбеден и отпорност на висока температура. -Кај прекинувач, прекинувачот е вклучен на допир на копче, лесно се истура топла вода и не е лесно да се прелева, безбедна и удобна. База против лизгање, дизајн на база против лизгање, безбедна и безгрижна употреба. Капакот е одвојлив, лесно притиснете ја скриената решетка зад капакот и подигнете ја за да го отстраните капакот за лесно чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат