• Новак
Еве до уште една година на сврзување над алкохол, обичај Tumbler 20oz Skinny Tumbler подароци од не'рѓосувачки челик за мажи жени на роденден, Нова Година, Божиќ, море патување

Еве до уште една година на сврзување над алкохол, обичај Tumbler 20oz Skinny Tumbler подароци од не'рѓосувачки челик за мажи жени на

Rating 
DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка

? 【За нашиот производ】 : Премиум со највисок квалитет 304 18/8 Не'рѓосувачки челик, БПА бесплатно, без олово со соодветна големина (база од 2,8 инчи, се вклопува во повеќето држачи за чаши за возила) Обвивката во прав е издржлива, шарена и не се држи до пот. Тежина на производот 1,3 фунти. ? ? Нашиот производ е без БПА. Тоа секако има помалку влијание врз животната средина отколку контејнер со една услуга. ? Нашиот Тумблер прави уникатен подарок за родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, заминување, свадба, годишнина, Ноќта на вештерките, Денот на независноста и Новата година. ? 【За клиент】 : Нашата гордост е вашето задоволство и ние сме посветени да обезбедиме 100% задоволство на сите наши клиенти. Ние нудиме само оригинални производи за квалитет. Но, во секој случај, ако не сте задоволни од квалитетот на нашиот производ, слободно стигнете до нас, ние сме среќни што ќе ви помогнеме на секој можен начин! ? Карактеристики на артикалот - Цврст и безбеден материјал : 100% висококвалитетен тамблер од не'рѓосувачки челик. SUS 304 ОБРАЗОВАНИЕ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛНА МАТЕРИЈА. Издржлив слој на боја нема да избледи, кора или пукна низ продолжената употреба на полето и исто така ќе обезбеди дополнителен зафат. - Технологија изолирана со вакуум со двојни wallидови : Може да ги задржи пијалоците да останат топли до 6 часа и да ладат до 24 часа. Ја намалува кондензацијата. - Апликација : Нашите патувачи за патувања се добри за складирање на кој било пијалок, како што се сок, вода и така натаму. Тие се лесни за чистење и костуми за домашна канцеларија или други места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат