• Новак
Филтер за чај со дует Bredemeijer, 100x100x107mm, сребро

Филтер за чај со дует Bredemeijer, 100x100x107mm, сребро

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Филтер за чај изработен од не'рѓосувачки челик/синтетички Се вклопува во чајничките дуети Бела Ронд, класичен, Сатурн и Минует. Безбедна машина за миење садови. Погодно за секаков вид чај. Бренд Bredemeijer.FIT во дует Бела Ронд, класичен, метеор, Сатурн и Минует чајници.material : не'рѓосувачки челик, пластика. Филтер за чај изработен од не'рѓосувачки челик/синтетички. Се вклопува во чајничките дуети Бела Ронд, класичен, Сатурн и Минует. Безбедна машина за миење садови. Погодно за секаков вид чај. Бренд Bredemeijer.FIT во дует Бела Ронд, класичен, метеор, Сатурн и Минует чајници.material : не'рѓосувачки челик, пластика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат