• Новак
Кујната со безжичен 7 брзински миксер за брзина - KHMB732 & безжична варијабилна брзина Блендер за рака - KHBBV53

Кујната со безжичен 7 брзински миксер за брзина - KHMB732 & безжична варијабилна брзина Блендер за рака - KHBBV53

Rating 
DEN 3199.68

Достапност
Достапно за нарачка

Производ 1 : "Направете до 200 колачиња со целосно полнење * * Врз основа на 4 серии колачиња со чипови со чоколади." Производ 1 : Батеријата на литиум јонска батерија дава оптимално време и перформанси на извршување. Светлината на индикаторот на батеријата сигнализира кога е време да се наполни батеријата. Производ 1 : "Лесно за полнење со вклучен удобен полнач, кој работи на сите производи низ пакетот. Со брзо полнење од 10 минути промешајте рецепт за тесто за торта. * * Кога го следите препорачаното одржување на батеријата." Производ 1 : дизајниран да застане сите самостојно, кревајќи ги тепачите нагоре и надвор од садот и работниот простор. Производ 2 : Мешави 25 чинии супа на целосно полнење*. Со брзо полнење од 20 минути направете трокреветна пијалак или супа од босилек од домати. Производ 2 : Батеријата на литиум јонска батерија дава оптимално време на траење и перформанси. Светлината на индикаторот на батеријата сигнализира кога е време да се наполни батеријата. Производ 2 : Лесно за полнење со вклучен удобен полнач, кој работи на сите производи низ пакетот. Брзо полнење од 20 минути за да се направи трокреветна пијалак од бери или супа од босилек од домати. Производ 2 : Отстранлива 8 "мешавина на рака со дизајн од не'рѓосувачки челик од 4 точки ефикасно ги меша состојките за пијалаци, млеко тресење, супи, хумус и многу повеќе. Заштитете ја вашата прибор за готвење со вклучениот отстранлив тав чувар на патенти. Производ 1 : "Направете до 200 колачиња со целосно полнење. * * Врз основа на 4 серии колачиња со чипови со чоколади. Производ 1 : „Лесно за полнење со вклучен удобен полнач, кој работи на сите производи низ пакетот. Со брзо полнење од 10 минути промешајте рецепт за тесто од торта. * * Кога го следите препорачаното одржување на батеријата. "Производ 1 : дизајниран да застане сите самостојно, кревајќи ги тепачите нагоре и надвор од садот и работниот простор. Производ 2 : мешавини 25 чинии супа на целосно полнење*.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат