• Новак
Jigfoxy Убави цицки од птици, смешна кригла од кафе, птици подароци за loversубители на птици жени, птици гледаат подароци, роденденски мајки Ден подароци за жени мажи

Jigfoxy Убави цицки од птици, смешна кригла од кафе, птици подароци за loversубители на птици жени, птици гледаат подароци, роденденски

Rating 
DEN 188.32

Достапност
Достапно за нарачка

【Подароци за гледање птици за loversубители на птици】 Нашата кригла на птици е совршен подарок за loversубителите на птици Се одликува со осум различни видови цицки и е и смешно и убаво. Започнете го денот со насмевка и смеа со оваа убава кригла со цицки. 【Смешна кригла за кафе за секој】 Смешни и чаши чаши се погодни како канцелариски подароци за колеги, пријатели на шефови и семејство. Погоден за секој што сака кафе или птица. Погоден за Божиќ, Ноќта на вештерките, размената на бели слонови и така натаму. 【Дизајн отпечатен од обете страни】 Оваа чаша за кафе се печати од обете страни, може да се користи со лева или десна рака. Висококвалитет, мазна керамичка камења се спротивставува на гребнатини и трае долго време. Прилагодениот отпечаток е постојан и нема да го изгуби својот сјај или избледи. 【Микробранова и машина за машина за миење садови】 Можете да ги користите во микробранова и машина за миење садови. Студените и топли температури нема да влијаат на високиот квалитет на вашата кригла со керамички камења, така што ќе се чувствувате сигурни да ја користите секој ден. 【Внимателно спакувана】 Секоја чаша за кафе е внимателно спакувана во издржлива кутија за подароци од каки. Ако најдете некоја од нашите чаши неисправни во изработката или материјалите, ве молиме контактирајте го нашиот пријателски и одговорен персонал за услуги на клиентите. 【Подароци за гледање птици за loversубители на птици】 Нашата кригла на птици е совршен подарок за loversубителите на птици. Се одликува со осум различни видови цицки и е и смешно и убаво. Започнете го денот со насмевка и смеа со оваа убава кригла со цицки. 【Смешна кригла за кафе за секој】 Смешни и чаши чаши се погодни како канцелариски подароци за колеги, пријатели на шефови и семејство. Погоден за секој што сака кафе или птица. Погоден за Божиќ, Ноќта на вештерките, размената на бели слонови и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат