• Новак
Рахима Вајпинг - Кинески чај Зиша ПЕТ ФЕНГ ШУИ Змеј Орнаменти Орнаменти за чај

Рахима Вајпинг - Кинески чај Зиша ПЕТ ФЕНГ ШУИ Змеј Орнаменти Орнаменти за чај

Rating 
DEN 755.36

Достапност
Достапно за нарачка

* Дизајн на концепт : Со чајот што ги негува фигурините долго време, миленичињата стануваат помеки и повеќе деликатни, давајќи ја аромата на чајот Змејот е симбол на моќ, достоинство и чест во традиционалната кинеска култура. Тоа е знак на среќа и успех. Тој е Бог на животното. Тој може да ги контролира облаците и дождот, интересите на сите. Тоа е симбол на храброст, авторитет и чест. * Материјал : виолетова песок, големина : должина : 11 см/4,3 инчи, ширина : 5,5 см/2,1 инчи, висина : 9,3 см/3,6 инчи. * Материјал : Рачно е врежано од Зиша за да создаде вонредни ефекти. Исклучителните детали и емоции ја носат оваа статуа во живот! (Производот може да има мала разлика во бојата како резултат на снимањето и доцното тонирање. Ве молиме, погледнете го вистинскиот производ. * Применливи прилики. Одлична декорација за чајни садови дома, изгледа одлично на масата или случајот со приказ. Совршено е за украсување на дневната соба, спалната соба, канцеларијата, канцеларијата, просторијата за медитација на јога, просторијата за јога, хотелот, библиотеката, итн. * Служба за клиенти од прва класа. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да најдете решение навреме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат