• Новак
Oggi Fusion Teapot со вграден инфузер од не'рѓосувачки чај, 40-унца

Oggi Fusion Teapot со вграден инфузер од не'рѓосувачки чај, 40-унца

Rating 
DEN 399.20

Достапност
Достапно за нарачка

Не за врвна употреба на шпоретот Стаклената карафе е безбедна машина за миење садови (врвен решетка). Миењето на рацете се препорачува со благ не -абразивен детергент на тело и делови од не'рѓосувачки челик. Чајот од пијалаци со најпосакувана сила без потреба да се отстрани инфузерот. Стаклен чај од 40 унца за лабави чаеви. Тешка сатенска сатенска завршница рамка и рачка од не'рѓосувачки челик и рачка со отстранлив боросиликатен стаклен карафе. Не за врвна употреба на шпоретот - стаклото карафе е безбедна машина за миење садови (врвен решетка). Миењето на рацете се препорачува со благ не -абразивен детергент на тело и делови од не'рѓосувачки челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат