• Новак
Зесус Европски држач за вино за вино со вино стакло, чаша чаша наопаку наопаку за вина решетката за висина за складирање на чаша/б/100х35см

Зесус Европски држач за вино за вино со вино стакло, чаша чаша наопаку наопаку за вина решетката за висина за складирање на чаша/б/100х35см

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не! Ние се стремиме да го решиме вашиот проблем на најбрзиот и патот Разумниот дизајн на патеката, компактен и практичен, поудобно е да се заземат на двете страни на сила, погодна за повеќето чамци ,. Исклучителна изработка : Користење на материјална технологија за печење, 220 рамка со топло железо, железна рамка за мариноване, фосфатирање, итн. Tele Srod : Прилагодлива рамка за рака, дизајн на корисникот, лесен за решавање на високи и ниски проблеми, должината на бумот е 30 ~ 60 см. Изберете материјали, стилски изглед, најразлични бои, дизајн на рамка за прикажување на екранот и европски стил. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не! Ние се стремиме да го решиме вашиот проблем на најбрзиот и патот. Разумниот дизајн на патеката, компактен и практичен, поудобно е да се заземат на двете страни на сила, погодна за повеќето чамци ,. Исклучителна изработка : Користење на материјална технологија за печење, 220 рамка со топло железо, железна рамка за мариноване, фосфатирање, итн. Tele Srod : Прилагодлива рамка за рака, дизајн на корисникот, лесен за решавање на високи и ниски проблеми, должината на бумот е 30 ~ 60 см.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат