• Новак
DesignSify A+ логистичар, памук тота торба што може да се употреби за намирници за намирници за патување, подароци за роденденски годишнини Божиќ Божиќни татковци Мајки ?

DesignSify A+ логистичар, памук тота торба што може да се употреби за намирници за намирници за патување, подароци за роденденски

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Торба за тотална торба - оваа торба со тота од 14,5 x 16 инчи е изработена од памучно платно со капацитет од 6oz. Торбата со тота има 21,5 инчи само-ткаенини рачки. Тоа е машина што може да се пее ладно и леже рамно за да се исуши. Дизајнот е отпечатен на предната страна со чиста обична позадина на задниот дел. Корисно и уникатно : креативен и прилагоден подарок што тој или таа ќе го сака, и тие ќе ја видат и користат оваа торба за тота секој ден. Совршена идеја за подароци : Замислете го изгледот на нивното среќно лице кога ќе ја отворат кутијата за подароци и ќе ја најдат оваа кул персонализирана торба за тота. Подарок што ќе го сакаат : Забавен и топол подарок за колегите, најдобрите пријатели, членови на семејството како сопруг, сопруга, мама, тато, баба, дедо, чичко, тетка, внука, внук, син или ќерка. За посебни прилики : роденден, годишнина од свадбата, ангажман, Денот на в Valentубените на таткото на мајката, Божиќен Божиќ Денот на благодарноста, Велигден, дипломирање, бременост, пензија или спомен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат