• Новак
Yifely полица за кујнски ормани мермерна шема мебел хартија кора за лепење на хартија за хартија 17,7 инчи на 9,8 стапки

Yifely полица за кујнски ормани мермерна шема мебел хартија кора за лепење на хартија за хартија 17,7 инчи на 9,8 стапки

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Убав дизајн : Прекрасна шема со одлична боја, овој лагер за полица ќе го подобри вашиот простор со моден изглед Димензии : 17,7 инчи (широк 45 см) x 118 инчи (долги 300 см), лесен за сечење и примена со мерка и исечена решетка на хартијата за поддршка. Лесна употреба : Самолеплива, отстранлива, само излупете ја леплива хартија и потоа залепете на која било сува рамна површина; Водоотпорен ПВЦ материјал, доказ за прашина, доказ за влага, анти-загадување, не лизгање, избришете го чисто со влажна крпа или сунѓер. Практичен избор за подароци : ДИЈ ентузијасти да градат убав занает; Убав подарок за домаќинство; Користете го како ролна за хартија за завиткување на подароци за да ја декорирате вашата сегашност за роднини и пријатели; Направете ги вашите домашни миленици повеќе привлечни. Погодност : Заштедете ги вашите пари, лесен и брз начин за да го надминете просторот што изгледа како дома, кујна, продавница, канцеларија, училиште, куќа за изнајмување, студентски дом. Одлично е да се заштити површината и внатрешната за вашите нови/стари ноќни часови, библиотека, фиоки за облекување, шкафчиња, ормани, врати и wallsидови итн. Карактеристики : 1. Големина : 17,7 инчи (45 см) широк x 118 инчи (3 метар), 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1, 0,1 Дебела мм (поради рачно изработено сечење, оставете отстапување од 3-6 см.Материјал : ПВЦ хартија. Хартија подлога : ПВЦ смола.Принг-технологија : Печатење со мастило засновано на вода. Површинска изработка : текстура. Функција : Самолеплива, водоотпорна, отстранлива. Заштитете ги мебелите на површината и внатрешното , изгледот на идот за надградба. Апликација : сува и рамна површина.Панаж Вклучен : 1 x Полнено ролетирање : 1. Тоновите на колоните можат да варираат како резултат на осветлувањето во просторијата, слики на wallидот само за повикување. Доволно ролни во исто време да се направи Сигурно дека доаѓаат од истата серија за да се избегне разликата во бојата. Позадината што ќе ја добиете може да имате некои брчки на неа или на двата краја, но не влијае на употреба на употреба на сува рамна површина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат