• Новак
БИАМА 12 Спакувајте Половина Големина Тава За Печење Алуминиумска Комерцијална Тава За Рерна Замрзнувач Пекарница Хотел Ресторан 13 × 18

БИАМА 12 Спакувајте Половина Големина Тава За Печење Алуминиумска Комерцијална Тава За Рерна Замрзнувач Пекарница Хотел Ресторан

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕНА ТАВА ЗА ЛЕБ-12-спакувајте тава со половина големина на рерна Се користи за печење колачи, леб, бисквити и друга храна. Таа е погодна за бизниси или домаќинства. Тоа е исто така исклучителен подарок за готвачите. Погоден за ресторани, скари на отворено, семејни собири, празнични забави и други прилики. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЗДРАВСТВЕН МАТЕРИЈАЛ-овие тави за печење се изработени од алуминиумска легура за храна, нсф сертифицирана, отпорна на ' рѓа, анти-изобличување, издржлива, безбедна машина за миење садови и може да се користи во печки и фрижидери. ТРАЈНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ -13 тава за печење со половина Големина од алуминиумска легура , умерена тежина, чувствувајте се цврсто кога се држите во раце, не е лесно да се искривувате во рерна, издржлива и еднократно. ОГЛЕДАЛО ЗАВРШИ ДИЗАЈН - овие тави површина е висока огледала полиран за да се намали ризикот од храна лепење заедно и лесно да се ослободи храна. ЛЕСНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ и РАЗНОВРСНИ - мазните заоблени рабови го прават многу удобно држењето и заштитата на рацете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат