• Новак
Да го направиме светот подобро место од 1974 Година, Родена Во 1974 Година Кригла За Кафе, 48 години, Женски Подарок за 48-ми Роденден, Подарок Чаша За Спомен За Неа

Да го направиме светот подобро место од 1974 Година, Родена Во 1974 Година Кригла За Кафе, 48 години, Женски Подарок за 48-ми Роденден, Подарок

Rating 
DEN 319.20

Достапност
Достапно за нарачка

Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно Никогаш нема да се олупи или избледи. Кафе кригла За Правење 1974 година. Оваа кригла За Кафе прави фантастичен подарок за вашите пријатели, семејство, соработници или други најблиски. Печатењето е трајно врзано за криглата, а печатењето никогаш нема да се олупи или избледи, без разлика колку пати ќе го измиете! Овој производ е целосно нетоксичен и е безбеден за консумирање храна и пијалоци. Целосно е безбеден за миење садови и микробранова печка. Да Го направиме светот подобро место од 1974 Година, Родена Во 1974 Година Кригла За Кафе, 48 Години, Женски Подарок за 48-ми Роденден, Подарок Чаша За Спомен За Неа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат