• Новак
Американскиот Дејв Рок Бенд Метјуз Чаши Од Нерѓосувачки Челик Чаша За Кафе Термос 20оз Тамблери Шише Со Вода Со Покритие И Доказ За Истекување

Американскиот Дејв Рок Бенд Метјуз Чаши Од Нерѓосувачки Челик Чаша За Кафе Термос 20оз Тамблери Шише Со Вода Со Покритие И Доказ

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал - Патничките Чаши Се Изработени Од Нерѓосувачки Челик 304 Електро Полиран Внатре.Обезбедете Ги Вашите Чаши Нераскинливи , Отпорни На ' Рѓа ,Без Пот, Нетоксични И Безопасни.Ви Даваме Чист Пијалок За Дегустација Секој Пат!. Телото На Чашата Е Изработено Од Нерѓосувачки Челик 304, Кој Е Еколошки И Нема Необичен Мирис. Капакот Е Изработен Од Пс Материјал, Со Добра Херметичка Цврстина, А Капакот За Притискање Е Лесен За Употреба. Можете Да Пиете Директно Или Да Користите Слама, Опремена со Четка Од Нерѓосувачки Челик од 20 см и Слама. Чашата Има Одреден Ефект На Топлинска Изолација И Може Да Се Чува Ладна Неколку Часа. Одговара На Повеќето Држачи За Чаши - 20оз Патничка Кригла Лесното и Компактно Чувство Го Олеснуваат Вклопувањето во Повеќето Држачи за Чаши За Автомобили. Носете Околу Вашите Пијалоци Без Разлика Дали Се Дома, Канцеларија, Пикник, Пешачење Или Кампување Авантури. Измијте Со Вода, Не Користете Средства За Чистење Што Содржат Алкохол И Не Ја Гребете Или Бришете Сликата На Површината На Телото На Чашата Со Тврди Предмети, Инаку Сликата На Телото На Чашата Ќе Падне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат