• Новак
Хемотон Нерѓосувачки Челик Мерни Чаши Нерѓосувачки Челик Тенџере Тава Супа Тенџере Нелеплив Тенџере Сос Крем Стомна Мини Тенџере Путер Потопло 125мл Куче Храна Лаж

Хемотон Нерѓосувачки Челик Мерни Чаши Нерѓосувачки Челик Тенџере Тава Супа Тенџере Нелеплив Тенџере Сос Крем Стомна Мини Тенџере Путер Потопло

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасен подарок за домаќинство за вашето семејство и пријатели Мултифункционален и разноврсен, може да се користи за готвење, правење чај, правење супа, мерење, собирање итн. Висечката дупка ви овозможува лесно да ја на ѕидот. Дава вкусни резултати, без разлика дали правите сосови, сосови, врели тестенини или едноставно ги загревате остатоците. Мазна површина и рабови и миење. Карактеристики-Боја Сребро.- Материјал Од нерѓосувачки челик.- Големина 125мл 16. 00см-Големина 250мл 17. 00см-Капацитет 125мл. Пакет, Вклучувајќи тава Со Сос од 1 парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат