• Новак
Симпатична црвена лента Божиќен ирвас џемпер за мали кучиња мачки зимски топол џемпер училиште стил кошула облека облека облека м

Симпатична црвена лента Божиќен ирвас џемпер за мали кучиња мачки зимски топол џемпер училиште стил кошула облека облека облека м

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме, измерете го преклопувањето на вратот/градите на вашето домашно милениче, должината на грбот, телесната тежина и проверете ја табелата со големина пред нарачката, не донесувајте одлука само според името на големината, една големина нагоре/малку лабаво ќе биде поголема удобност Лесно за носење : Затворање на копчињата, еластично и лесно да се облече и полетува. Доаѓа со капа, направете го вашето домашно милениче како вистинско слатко милениче. Многу големини по избор, ве молиме изберете ја соодветната според големината и тежината на вашето домашно милениче. Уникатен дизајн на симпатична шема, го одржува вашето куче пријатно и прекрасно и носи повеќе забава и радост за вашето куче. Совршено за секојдневно носење, забава, активности на отворено и фото -штандови или пука. Најдобар подарок за кучиња на Ноќта на вештерките. Ставете го, шоуем кој е најкул на улицата Да, оставете го вашето домашно милениче да се придружи на забавата во костум, да го вклучите вашето домашно милениче во забавата што ја имате на фестивалот. Уверете се да донесете насмевки на лицата на вашите најблиски со многу loveубов кон вашето домашно милениче. Надворешен материјал : кадифе; Внатрешен материјал : Микрофибер, одржувајте го вашето куче да се чувствува пријатно цел ден. Структурата на оваа облека за миленичиња е многу едноставна, што е многу лесна за носење и полетување, а капакот за појавување е прилагодлива. Направено од здив, мека и ткаенина пријателска со кожата, нема да ја иритира кожата на вашето куче, и топло и удобно е да се носи. Тој/таа ќе го сака овој костум откако ќе го носи. Ве молиме, измерете го преклопувањето на вратот/градите на вашето домашно милениче, должината на грбот, телесната тежина и проверете ја табелата со големина пред нарачката, не донесувајте одлука само според името на големината, една големина нагоре/малку лабаво ќе биде поголема удобност. Лесно за носење : Затворање на копчињата, еластично и лесно да се облече и полетува. Доаѓа со капа, направете го вашето домашно милениче како вистинско слатко милениче. Многу големини по избор, ве молиме изберете ја соодветната според големината и тежината на вашето домашно милениче. Уникатен дизајн на симпатична шема, го одржува вашето куче пријатно и прекрасно и носи повеќе забава и радост за вашето куче. Совршено за секојдневно носење, забава, активности на отворено и фото -штандови или пука. Најдобар подарок за кучиња на Ноќта на вештерките. Ставете го, шоуем кој е најкул на улицата Да, оставете го вашето домашно милениче да се придружи на забавата во костум, да го вклучите вашето домашно милениче во забавата што ја имате на фестивалот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат