• Новак
Chilly Dog ирваси џемпер од кучиња, х-мали

Chilly Dog ирваси џемпер од кучиња, х-мали

Rating 
DEN 451.04

Достапност
Достапно за нарачка

100-процентно џемпер за кучиња волна Одговара на 5-10 фунти. Рачно плетено од Индијанците од Квечуан. Димензија на пакетот : 12. 100-процентна волна од џемпер. Чалските џемпери за кучиња се прават по упатствата за фер трговија. Сите џемпери се рачно изработени и може да се разликуваат малку во боја и стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат