• Новак
ВБФОФБВ Фрли Перница Случај Перница Покрие Украси За Кауч Кревет Стол, Ретривер Кучешки Миленичиња Животно Куче

ВБФОФБВ Фрли Перница Случај Перница Покрие Украси За Кауч Кревет Стол, Ретривер Кучешки Миленичиња Животно Куче

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

Микро Руно ?Неговата површина има многу кратка пената, која е удобна и мека на допир. Тоа е пријателски за кожата на вашето и вашето домашно милениче. ?Оваа ставка не вклучува Вметнување или полнење. ?Слободно расклопувајте, погодно за промена. Скриеното затворање на патент го прави изгледот поелегантен. ?Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување на сликата. Само испратете ни слика што ви се допаѓа и можеме да ја испечатиме на навлаки за перници. ?Таа е погодна за дневна соба, кревет, стол, прозорец седиште, канцеларија, кафуле и автомобил. ?Неговата површина има многу кратка пената, која е удобна и мека на допир. Тоа е пријателски за кожата на вашето и вашето домашно милениче. ?Оваа ставка не вклучува Вметнување или полнење. ?Слободно расклопувајте, погодно за промена. Скриеното затворање на патент го прави изгледот поелегантен. ?Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување на сликата. Само испратете ни слика што ви се допаѓа и можеме да ја испечатиме на навлаки за перници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат