• Новак
Ассенку кучиња дуксери, облека за миленичиња кучиња пулвер 4 нозе скокање со џемпери на џемпери, облека, кученце кученце, памучно кутре, памук кутре за големи кучиња

Ассенку кучиња дуксери, облека за миленичиња кучиња пулвер 4 нозе скокање со џемпери на џемпери, облека, кученце кученце, памучно кутре,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Специјална и модерна облека за кучиња : Класичен дизајн на кучиња за кучиња, дополнителни четири нозе На задниот дел од костумот за кучиња, големиот џеб дизајн, направете го овој џемпер за кучиња повеќе мода, хуманизирајте, топло. И изгледа поладно и модерно. 5 големини и 2 бои : Оваа кучиња дуксери доаѓаат со 2 бои и 5 големини се вклопуваат кутриња за кучиња големи. 2 бои (жолта, сина) и 5 ​​големини (3xl, 4xl, 5xl, 6xl, 7xl). Ве молиме, измерете внимателно и изберете ја големината совршено вклопување за вашите кучиња. Лесно за носење : Стил на пулвер за кучиња за лесно облекување, едноставно затворање на предвремени и мазни патенти што го прави ова кукли со кучиња лесни за носење и полетување. Зимскиот худи на кучето е утеха за секојдневното носење на миленичиња и префект за играње кученце. Висок квалитет : Облеката за кучиња е изработена од полиестерско влакно, истегнување и супер пријателски на чувствителна кожа, без мирис, удобно за носење и совршен за да ја заштити кожата на вашето куче за миленичиња. Симпатична качулка за големи кучиња : Симпатичните и топли дуксери се најдобри за големи кучиња како совршен подарок за кучиња. Специјална и модерна облека за кучиња : Класичен дизајн на кучиња за кучиња, дополнителни четири нозе. На задниот дел од костумот за кучиња, големиот џеб дизајн, направете го овој џемпер за кучиња повеќе мода, хуманизирајте, топло. И изгледа поладно и модерно. 5 големини и 2 бои : Оваа кучиња дуксери доаѓаат со 2 бои и 5 големини се вклопуваат кутриња за кучиња големи. 2 бои (жолта, сина) и 5 ​​големини (3xl, 4xl, 5xl, 6xl, 7xl). Ве молиме, измерете внимателно и изберете ја големината совршено вклопување за вашите кучиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат