• Новак
Камионер на Фидо Канине | Мачка-куга xs / мачка-куче

Камионер на Фидо Канине | Мачка-куга xs / мачка-куче

Rating 
DEN 784.00

Достапност
Достапно за нарачка

SKU# 1015 | Јака од кошула | Затворање на копчето Snap | Дупка за прицврстување | Коди носи големина мала | 98% памук 2% ликра SKU# 1015 | Јака од кошула | Затворање на копчето Snap | Дупка за прицврстување | Коди носи големина мала | 98% памук 2% ликра. Јакната „Fido кучешки камионџија“ ќе го задржи вашето кученце топло, но сепак на трендот низ поладно време. Се одликува со традиционална јака од кошула, затворање на копчето за прицврстување и дупка за прицврстување. Коди носи мала големина. Детали SKU# 1015 Копче за затворање на копчињата за прицврстување на јака од кошула, коди носи големина мал состав 98% памук, 2% ликра.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат