• Новак
Трактивна LED Осветлување Куче Јака - 3 Светлосни Режими За Ноќно Одење, Водоотпорен, Полнење, До 10 Часа Батерија, Розова

Трактивна LED Осветлување Куче Јака - 3 Светлосни Режими За Ноќно Одење, Водоотпорен, Полнење, До 10 Часа Батерија, Розова

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

НОЌНА БЕЗБЕДНОСТ : со видливост до 500 метри, оваа светла јака за кучиња е потенцијален спасител во мракот ОДГОВАРА НА сите КУЧИЊА : Лесен за прицврстување и прилагодување. Изработен од силен најлон тоа е удобно за вашето куче. НАПРАВЕНИ ЗА ДОЖДЛИВИ ДЕНОВИ : Лоши временски прошетки? Нема проблем со вашата водоотпорна јака за кучиња. БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Пополнете до 100% за 2 часа. Уживајте во 2-10 часа употреба во зависност од режимот на светлина. 3 РЕЖИМИ НА СВЕТЛО : Префрлете се помеѓу бавен блиц, брз блиц и стабилен користејќи го копчето за вклучување. НОЌНА БЕЗБЕДНОСТ : со видливост до 500 метри, оваа светла јака за кучиња е потенцијален спасител во мракот. ОДГОВАРА НА сите КУЧИЊА : Лесен за прицврстување и прилагодување. Изработен од силен најлон тоа е удобно за вашето куче. НАПРАВЕНИ ЗА ДОЖДЛИВИ ДЕНОВИ : Лоши временски прошетки? Нема проблем со вашата водоотпорна јака за кучиња. БРЗО ПОЛНЕЊЕ : Пополнете до 100% за 2 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат