• Новак
СЛАТИОМ Миленичиња Куче Мачки Диспензерот Виси Шише Вода Пијалок Фонтана Глава Фидер Сад Пиење Топката Минерална Вода Шишиња Миленичиња Резерви

СЛАТИОМ Миленичиња Куче Мачки Диспензерот Виси Шише Вода Пијалок Фонтана Глава Фидер Сад Пиење Топката Минерална Вода Шишиња Миленичиња Резерви

Rating 
DEN 1805.44

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнот на топката може да дава вода се додека нежно се допира, што е едноставно и удобно Усвојувајќи го висечкиот дизајн, тој е погоден за патување или транспорт, привремено водоснабдување. Изработен од пластика за заштита на животната средина, безбеден е и здрав за домашни миленици. Постојат 2 избори-180 мл и 350 мл. Опремени со издржливи закачалки, можете да го закачите на кафезот на вашето домашно милениче. Тип на ставка : Шише Со Вода За Пиење Миленичиња : Пластика+Топчеста Боја Од Нерѓосувачки Челик : Бело(И) : 180мл 21*7 см.Големина( М) : 350мл 25*7 смЦелна Публика : Сите Миленичиња Карактеристики : 1. Дизајнот на топката може да дава вода се додека нежно се допира, што е едноставно и удобно. Усвојувајќи го висечкиот дизајн, тој е погоден за патување или транспорт, привремено водоснабдување. Изработен од пластика за заштита на животната средина, безбеден е и здрав за домашни миленици. Постојат 2 избори-180мл и 350мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат