• Новак
Кенчии Чешлање Пајакот Ножици Десната Рака-Изберете Директно, Закривени, Потенки, Или Во Собата - Бонус 6 Пакет Прст Инсерти Вклучени

Кенчии Чешлање Пајакот Ножици Десната Рака-Изберете Директно, Закривени, Потенки, Или Во Собата - Бонус 6 Пакет Прст Инсерти Вклучени

Rating 
DEN 6998.40

Достапност
Достапно за нарачка

Кенчии Чешлање Ножици За Пајаци Од Десната Рака-Изберете 8,0 "Прави или Закривени, 44 Разредувачи На Забите (Вкупна Должина 7,0"), или Целосен Сет со футрола од Вештачка Кожа Вклучено е И БЕСПЛАТНО 6 пакување влошки За прсти Кенчии за да спречите појава на плускавци и да ги одржувате вашите ножици правилно да се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат