• Новак
CPSUN Бавно Фидер Сад Мачка Додатоци Миленичиња Симпатична Миленичиња Храна Сад Стакло Куче Двоен Сад Миленичиња Чинии Со Златен Штанд Подигната Мачка Сад Керамички

CPSUN Бавно Фидер Сад Мачка Додатоци Миленичиња Симпатична Миленичиња Храна Сад Стакло Куче Двоен Сад Миленичиња Чинии Со Златен Штанд

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа значи помалку работа за вас и повеќе време за играње со вас кученце ●Намалете го повраќањето : Подобрете го нивото на чинии за храна за мачки, кои се погодни за варење, помогнете им на мачките полесно да голтаат и ублажете повремено повраќање. ●Нелизгање, без неред : гумените стапала се стабилни и помагаат да се задржи садот за мачки на едно место. Дури и гладните мачки не можат да туркаат вода и храна. На подот нема повеќе вода или храна. ●Цврста керамика : покачениот стаклен сад за мачки е издржлив и може да се користи во микробранови печки и машини за миење садови. Цврстата површина може да спречи гребнатини, со што се намалуваат здравствените проблеми, особено за мачките. Материјал : гласимпорт : Не.Автоматско поставено хранење : Не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат