• Новак
ТОРБА ЗА Носач ЗА Миленичиња ГЛОГЛОУ, Мала Прашка За Мачки За Кучиња Придружува Торба За Носење За Патување Пешачење Кампување

ТОРБА ЗА Носач ЗА Миленичиња ГЛОГЛОУ, Мала Прашка За Мачки За Кучиња Придружува Торба За Носење За Патување Пешачење Кампување

Rating 
DEN 897.60

Достапност
Достапно за нарачка

Мултифункционална - - - торба за прашка носач За Кучиња му дава игралиште кога сака да игра, и кревет кога сака да спие, многу удобен и практичен Ранецот за прашка за носач за Миленичиња доаѓа со фиксирано јаже што може да се повлече, така што вашата мачка може да игра внатре по своја волја и лесно и безбедно да шета наоколу. ТОПЛА И УДОБНА-торба за носење прашка За Мачки е изработена од полиестерски Влакна, топла и удобна, оставете ја да ја придружува вашата мачка да помине добра зима. СЛОБОДНИ РАЦЕ - - - торбата за носач На Мачки може да се закачи на вашето рамо, така што лесно можете да го носите вашето домашно милениче за секојдневни прошетки, излегувања и викенд авантури без да ги користите рацете. Заштеда НА ПРОСТОР-ранецот За прашка За Миленичиња е мал и лесен, во споредба со другиот багаж за миленичиња, оваа торба може да заштеди простор и е попрактична.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат