• Новак
Мачка Јака Отцепена Лисица Лице Ленти Црна Мулти Боја 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Мачка Јака Отцепена Лисица Лице Ленти Црна Мулти Боја 9 до 15 Инчи 0,5 Инчи Широк

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 9-15 инчи и е широка 1/2 инчи Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е прекумерно дизајнирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ Е Направен во САД со Тока Надолу и официјално лиценциран со Тока Надолу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат