• Новак
Кучиња Хукаи Мачки Преклопен Кафез За Носење Миленичиња Склопувачки Гајба За Кученца Торби За Носење Миленичиња Материјали Транспортни Додатоци Црна Торба

Кучиња Хукаи Мачки Преклопен Кафез За Носење Миленичиња Склопувачки Гајба За Кученца Торби За Носење Миленичиња Материјали Транспортни

Rating 
DEN 3963.20

Достапност
Достапно за нарачка

Високо-полимерен ева материјал, главното тело на торбата е изработено од високо-полимерен ева материјал, кој е лесен, пренослив и отпорен на абење Пренослив дизајн, лесен за употреба, проширен и задебелен и удобен за држење. Дизајн што дише, двете страни на телото, дизајн што дише на врвот, просторот повеќе не е депресивен, а дното спречува деформација.Флексибилен патент, целокупниот дизајн на комбинација на патент на торбата, употребата на патент, патентот е флексибилен и одбива да го повлече јазолот. Практично заклучување, хуманизирана лента за рамо за да го намалите притисокот на рамото и да бидете поенергични за да го извадите кучето да игра. ДИЗАЈН На СТРАНИЧНО ОТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ Погоден за домашни миленици да влезат и да излезат од интеракцијата на сондата во секое време. Материјал : ЕВА+ плетена ткаенинакарактеристики : Удобно и дише.Пренослив и ремени.Големина : Л : 50*25,5*29СМ С : 41*23*25см високо-полимерен ева материјал, главното тело на торбата е изработено од високо-полимерен ева материјал, кој е лесен, пренослив и отпорен на абење.Пренослив дизајн, лесен за употреба, проширен и задебелен и удобен за држење.Дизајн што дише, двете страни на телото, дизајн што дише на врвот, просторот повеќе не е депресивен, а дното спречува деформација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат