• Новак
Алиојоит Смешно Куче Метален Знак Плакета Сопствени Кучиња Име Добредојдовте Во Нашиот Дом Луѓето Овде Со Нас Ретро Закачалка За Врата За Миленичиња Со Цитат За Ку

Алиојоит Смешно Куче Метален Знак Плакета Сопствени Кучиња Име Добредојдовте Во Нашиот Дом Луѓето Овде Со Нас Ретро Закачалка За Врата За

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

€_Премиум Материјал Q : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време внатрешна и надворешна употреба Без ' рѓосување и без избледување. €®Стандардна Димензија Q : металниот знак има два вида големина за избор. И двајцата се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, масата, просторијата, фармата и домот. €€Лесна Инсталација Q : металниот знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. €€Повеќекратна Примена Q : Најдобра декорација за дом, куќа на фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, човечка пештера, канцеларија, викендица, кабина, куќа на плажа, гаража и продавница. € ● Безбедно Пакување Q : ние го користиме картонот за да го завиткаме металниот знак, осигурајте се дека ќе го добиете без оштетување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Материјал : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долготрајна внатрешна и надворешна употреба. Без ' рѓосување и без избледување. Ве молиме, исто така, љубезно забележете дека текстот може да се додаде и моделот може да се персонализира. Димензија : металниот знак има два вида големина за избор : 8х12 инчи (20смх30см) и 12х18 инчи(30х45см). И двете се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, задната врата, масата, просторијата, фармата и домот. Инсталација : металниот знак доаѓа со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно за закачување на вратата, портата, ѕидот, прозорецот и оградата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат