• Новак
Стекнете облека за зимски кучиња симпатична точка миленичиња облека топло куче скокање палто јакна топла качулка

Стекнете облека за зимски кучиња симпатична точка миленичиња облека топло куче скокање палто јакна топла качулка

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Изберете мека памучна ткаенина, почувствувајте мека, удобна и не иритирачка да ја носите лесно Дизајн на плетени шапки за мода, практичен и убав, стилски и топол. Удобно и едноставно, ветерно и топло, заштитете го вашето домашно милениче од топлина до зимата. Лесно е да се облече и да се соблече и да се обрне внимание на сите детали. Тридимензионалното прилагодување е удобно и стилско. Изберете мека памучна ткаенина, почувствувајте мека, удобна и не иритирачка да ја носите лесно. да се облече и да се соблече, и да обрне внимание на секој детал. Три-димензионалното прилагодување е удобно и стилско. Тракачката тока на задниот дел е поудобна за патување. , правејќи ја облеката симпатична и стилска. Пакетот вклучува : 1 x Пет јакна : 1. Поради рачно мерење, оставете 1-3 см, а разликата помеѓу различни бои е 3-5 грам. Поради разликите во екранот, бојата може да биде различна од она што го очекувате, дозволете ја. 1,00 см = 0,39 ".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат