• Новак
Тока-Надолу 9-15 Шила Расфрлани2 Портокалова/Кафеава Пластична Клип Јака, Мали

Тока-Надолу 9-15 Шила Расфрлани2 Портокалова/Кафеава Пластична Клип Јака, Мали

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на 9-15" големина на вратот и е 1" широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за кучиња е направена за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со преинженерска пластична тока и силен Д-прстен, оваа издржлива јака може да издржи што и да може да направи вашето куче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат