• Новак
Вирчево Неуништлив Сообраќај Доведе За Кучиња, 23, Големи, Црна

Вирчево Неуништлив Сообраќај Доведе За Кучиња, 23, Големи, Црна

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изграден од лесен, флексибилен, неверојатно силен челичен кабел обложен со винил - прекин од над 900 килограми Практично џвакајте доказ, доказ за кршење, отпорен на заплеткување, отпорен на ' рѓа, отпорен на мирис. Двојки како врзување. Отстранлива рачка. Произведено во САД. Вирчево Неуништливиот Поводник е конструиран од лесен, флексибилен, неверојатно силен челичен кабел обложен со винил со минимална јачина на кршење од над 900 фунти. Бидејќи кучињата немаат соодветни секачи за сечење челик, тоа е практично доказ за џвакање, доказ за кршење и доказ за заплеткување. Исто така е отпорен на ' рѓа и мирис. Поводникот доаѓа со рачка што се одвојува направена од исклучително силна удобна најлонска мрежа од 1 инчи. Функцијата за врзување За Заклучување лесно го прицврстува вашето домашно милениче на столб или дрво. Нашите каишки доаѓаат во должина од 23", 30", 4' и 5,6'; XS(за под 20 фунти), S(за под 45 фунти), M(за под 80 фунти) и L(за под 210 фунти).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат