• Новак
Механичка тастатура, Голема Брзина Механички Игри Тастатура 66 Копчиња За Игри

Механичка тастатура, Голема Брзина Механички Игри Тастатура 66 Копчиња За Игри

Rating 
DEN 1052.80

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Брзина : ИНТЕРФЕЈС ТИП Ц USB3 1, брзината на пренос на податоци на оваа механичка тастатура може да биде до 40 Gbps. Ргб Позадинско Осветлување : различни вградени режими на ладно осветлување се опционални,а боите НА РГБ се опционални. Топла Заменлива : Топла заменлива, за Gateron Switch поддржува механички прекинувачи на ниво за да ги задоволи потребите на играчите. Мал Пренослив : Мал, пренослив, лесен за носење, лесен за употреба, зголемена независна контрола на клучот за насока. Премиум Материјали : пмма акрилно кастинг тело, застаклен изглед, во исто време зголемен третман на површини за замаглување, повеќе униформа пренос на светлина. Голема Брзина : ИНТЕРФЕЈС ТИП Ц USB3. 1, брзината на пренос на податоци на оваа механичка тастатура може да биде до 40 Gbps. Топла Заменлива : Топла заменлива, за Gateron Switch поддржува механички прекинувачи на ниво за да ги задоволи потребите на играчите. Премиум Материјали : пмма акрилно кастинг тело, застаклен изглед, во исто време зголемен третман на површини за замаглување, повеќе униформа пренос на светлина. Мал Пренослив : Мал, пренослив, лесен за носење, лесен за употреба, зголемена независна контрола на клучот за насока.

Спецификацијата

Item Type:
Mechanical Keyboard
Material:
PMMA
Model:
K 66
Keyboard Structure:
Stacked
Number of Keys:
66 Keys
Interface:
Type c
Transmission Rate:
40gbps
Lighting:
Full Key No Punching, Rgb Lighting
Link Method:
Single Mode Wired
Line Length:
1.8m
Button Life:
5000w Times
Working Voltage:
5v 350ma
How to Use:
Plug and Play:
Package List:
1 xMechanical Keyboard:
1 x Type C Cable:
1 x Key Puller:
1 x Shaft Puller:
1 x Brush:
1 x User Manual:

Со стоката дадена додека купуваат