• Новак
uxcell ellipse овален џојстик глава рокер топка топ рачка аркадна игра замена на црвена боја

uxcell ellipse овален џојстик глава рокер топка топ рачка аркадна игра замена на црвена боја

Rating 
DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

52мм x 30мм аркада игра елипса овална топка врвна рачка на џојстик Лесен за инсталирање. Одговара на сите џојстици за завртки М6. Топката на топката може лесно да се замени. Совршени делови за машина за аркадни игри. Големина на низата : М6; Голема големина на топката : 52мм x 30мм/2-инчен x 1,2-инчи. Содржина на пакетот : 1 x Аркада игра Топка на топ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат