• Новак
Чувари На Галаксијата на марвел

Чувари На Галаксијата на марвел

Rating 
DEN 464.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вие сте господар на ѕвездите и се борите со сите средства : од елементарни бластери до капки со млазни чизми до тактики на тимот Дајте наредби на Старателите покрај вас и совладајте ги вашите противници со карактеристични напади. Вашата новоформирана група легендарни несоодветни мора да го спаси универзумот во овие нови и автентични Чувари на приказната За Галаксијата. Само вие ги одржувате непредвидливите Чувари заедно, така што треба брзо да се зафатите со оваа лидерска работа. Нарачајте однапред сега и отклучете го пакетот облека "Ретро Чувари" однапред. Веднаш ќе добиете облека за секој Старател што верно репродуцира некои од најпознатите погледи од стриповите. Исто така, ќе добиете дигитална копија од приквелот Стрип Ѕвезда-Господ : Вселенски Возач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат