• Новак
Niiyen 2 копче жичен рачен контролер, електричен столче столче тросед 2 копче тркалезен прекинувач за лифт за лифт за лифт за рака, контролер на единечен мотор за крева?

Niiyen 2 копче жичен рачен контролер, електричен столче столче тросед 2 копче тркалезен прекинувач за лифт за лифт за лифт

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Wired Wired Wired Manual Controller 100% сосема нов и висок квалитет Широка апликација жичен рачен контролер е погоден за повеќето електрични лекари и столчиња за кревање. Лесна инсталација Лесна за инсталирање и едноставна за ракување. 2 Контрола на копчето има повлечена и проширена контрола на рацете на 2 копчиња. Едноставна врска Користете микро прекинувач, не треба да бидете опремени со контролер, само да се вклучите директно во дупката за мотор (терминал) и можете да го користите. Wired Wired Wired Manual Controller 100% сосема нов и висок квалитет. Широка апликација жичен рачен контролер е погоден за повеќето електрични лекари и столчиња за кревање. Лесна инсталација Лесна за инсталирање и едноставна за ракување. 2 Контрола на копчето има повлечена и проширена контрола на рацете на 2 копчиња. Едноставна врска Користете микро прекинувач, не треба да бидете опремени со контролер, само да се вклучите директно во дупката за мотор (терминал) и можете да го користите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат