• Новак
HTC Виртуелна Реалност Систем Vive Фокус 3 Контролер-КОМПЈУТЕР;

HTC Виртуелна Реалност Систем Vive Фокус 3 Контролер-КОМПЈУТЕР;

Rating 
DEN 2048.00

Достапност
Достапно за нарачка

Шест степени на слобода (6доф) поддршка Tономски поставени копчиња и активирачи. Сензорите за допир дополнително даваат интуитивни и прецизни контроли. Десен контролер За Виве Фокус 3 Слушалки За Виртуелна Реалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат