• Новак
Клеј Фондан Кукла Силиконски Тело Алатка Глина Кукла Човечкото Тело Силиконски Реквизити Совршен Бисери Медиум

Клеј Фондан Кукла Силиконски Тело Алатка Глина Кукла Човечкото Тело Силиконски Реквизити Совршен Бисери Медиум

Rating 
DEN 490.40

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите Калапи За Смола се Изработени од Висококвалитетен Силикон, Кој Е Мек, Еластичен и Лесен за Расклопување Внатрешната Површина е Сјајна, а Завршената Смола Е Многу Сјајна, -мазна и Не Бара Брусење. Ако Имате Какви Било Прашања, Ние Нема Да Штедиме Напор Да Ви Помогнеме Во Рок Од 24 Часа. Производите Од Смола Ќе Бидат Избор На Многу Луѓе. Тоа е Совршен Подарок за Родендени, Празници, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Како и Украси За Деверуша. Употреба : Направете Колачи, Леб, Муси, Желе, Подготвена Храна, Акрилик, Коцки Мраз, Желе, Акрилик, Колачи, Рачно Изработени Сапуни, Фондан, Итн. Отстранувањето На Готовиот Производ Кога Е Целосно Излечен Е Лесно, Се Што Треба Да Направите Е Да Ја Извртите Силиконската Алатка. Оваа Смола Силиконска Алатка, Исто Така, Има Цврсти/дебели Ѕидови и Дното, како и Внатрешна Површина Со Висок Сјај. Направете Ги Вашите Уметнички Дела Од Смола Лесни За Расклопување Без Уметнички Дела Од Смола Што Се Држат До Алатката За Смола И Тешко Се Кинат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат