• Новак
Креации На Мода-Колекција На Елеганција-Комплет За Собирање-Ад. 2 Фолирани Листови

Креации На Мода-Колекција На Елеганција-Комплет За Собирање-Ад. 2 Фолирани Листови

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Креации На Мода-Колекција На Елеганција-Комплет За Собирање-Ад 2 Фолирани Листови (2 х 8 Дизајни + Ефемера Пакет) цветни обработени хартии, 8 дизајни 2 на секој дизајн плус ефемера пакет. Големина : 304,8 х 304,8 мм 12 х 12ин.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат