• Новак
Замихалаа Топла 20-100 парчиња/многу Природни Обоени Меки Пердуви Од Златна Гуска 13-18 СМ Сам Декорација На Накит Облаци Пердуви За Игла Плума-Сина-100 парчиња

Замихалаа Топла 20-100 парчиња/многу Природни Обоени Меки Пердуви Од Златна Гуска 13-18 СМ Сам Декорација На Накит Облаци Пердуви

Rating 
DEN 1051.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ние им нудиме на клиентите различни бои и количини за избор Сите бои ги продаваме одделно. Ве молиме изберете внимателно пред да ја поставите вашата нарачка! Производите имаат суштински дизајн на пердуви, кој може да се користи за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Сите наши пердуви се природни.Можете да го користите убавиот пердув за да направите различни ракотворби. Производите со квинтесенцијален дизајн на пердуви, може да се користат за накит од пердуви, украси од пердуви и изработка на пердуви. Следниве Пердуви за се одлични за сите видови занаети. Стф и флексибилните пердуви се популарни за украсување капи и Додатоци ЗА клипови сам!. Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. кликнете КУПИ СЕГА И ви треба каква било поддршка, слободно контактирајте не во секое време. Топла 20-100 парчиња/Многу Природни Обоени меки пердуви од златна гуска 13-18 СМ сам декорација на накит пердуви За Игла Големина На плума : 13-18 СМ 5-7 инчи количина : 20 парчиња/многу Боја : Црвена/Виолетова/Портокалова/Црна/Бела/Жолта/Розова Црвена/итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат