• Новак
Отворете Ролна За Плетење Од Webан За Мебел, Природен Материјал Од Ткаенина Од Fabан, Претходно Ткаена Плетена Трска Ткаена Мрежа Од Sheан, Ткаенина Од Furnitureан За Декор З

Отворете Ролна За Плетење Од Webан За Мебел, Природен Материјал Од Ткаенина Од Fabан, Претходно Ткаена Плетена Трска Ткаена Мрежа Од Sheан, Ткаенина

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

●Природна Ролна За Завиткување На Столб Од Трска Од Canан, Нашите производи се направени од природен rан, оваа ткаенина од Canан е неизбелена и природна во боја, не е лесно да исчезне или да се деградира Природната мрежа од webан секогаш трае долго за да ја придружува вашиот мебел, што го прави одлично решение за рефлексија на истрошениот мебел. ●Материјал За конзервирање Ткаенина За Мебел ● Лесна и податлива, нашата мрежа од трска е внимателно тестирана и проверена за квалитет, пред употреба, отстранете ги врските и натопете ја мрежата од трска во топла вода 15-30 минути. Ова ќе ја направи мрежата еластична и лесна за ракување, како и што значи дека ќе се исуши научено кога е прикачено на рамка (на пр.предна фиока или врата од гардероба). ●Отворете Ја Претходно Ткаената Мрежа За Плетена Трска За Плетење ● Ажурирајте го мебелот и дајте му на вашиот дом декоративно освежување со додавање плетена мрежа на вашите столови или ормари. Можете да го користите за поправка на столици, кабинет или ЗА самостојно ткаење како багаж, рамка за фотографии, врати од шкаф, фиоки, седишта, штипки и проекти за украсување екрани. Наместо ткаенина, веруваме дека ткаените листови со полн со вашата креативност и идентитет преку вашите занаетчиски проекти ќе ја направат вашата куќа да стане многу поуникатна, елегантна. ●Природна Webанска Мрежа За Проекти За Конзервирање ● webанската мрежа е лесна и цврста, лесна за свиткување и обликување, не се плаши од стискање и притискање, мека и флексибилна, совршена за декорација на мебел. пакетот вклучува ролна мрежа од webан, можете слободно да ја исечете до саканата големина со ножици. € Избор на Повеќе Големини на Трска со Трска ● 14x39 , 4in , 14x59in , 14x78 , 7in , 14x98 , 4in , 14x118in , 14x138in , 14x157 , 5in , 16x39 , 4in , 16x59in , 16x78 , 7in , 16x98 , 4in , 16x118in , 16x138in , 16х157 , 5ин , 18х39 , 4ин , 18х59ин , 18х78 , 7ин , 18х98 , 4ин , 18х118ин , 18х138ин , 18х157 , 5ин , 20х39 , 4ин , 20х59ин , 20х78 , 7ин , 20х98 , 4ин, 20х118ин, 20х138ин, 20х157.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат