• Новак
Inkdotpot Ноќта На Вештерките Тема Колекција Двострани Бележник Хартија Комплет Картон 12 x12 Картичка Одлуки Хартија Пакет Со Налепница Лист - 16 Страници-Портокал &засил

Inkdotpot Ноќта На Вештерките Тема Колекција Двострани Бележник Хартија Комплет Картон 12 x12 Картичка Одлуки Хартија Пакет Со Налепница

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Што ВКЛУЧУВА : 12 Листови (24 отпечатоци) Двострана Картонска Хартија 2 Еднострани печатени колажни листови 1 Сјаен Лист Со Налепници 1 главна насловна страница € ТЕМА : Ноќта На Вештерките Тема Од INKDOTPOT БОИ : Портокалова може да се сече, пишува, преклопува и користи флексибилно. Совршен ЗА самостојни празнични картички или правење бележник. Тоа е најдобриот избор за украсување рачна сметка, фото албум/рамка, тетратка, украсување на планери, сам оригами, рачно изработени проекти, корици за книги, пакување или пакување подароци. ● ПРЕМИУМ ХАРТИЈА ЗА БЕЛЕШКИ : без Киселина и лигнин, со тежина од импресивни 150gsm, нашите акции со премиум картички сигурно ќе додадат посебен, елегантен и навистина уникатен допир на вашиот проект за бележење. ● ГОЛЕМИНА : должината на пакетот на производот е 12,5", а ширината е 12" инчи печатената површина на моделот е 12" х 12" инчи. ● 12 ЛИСТОВИ СО ДВОЈНИ СТРАНИЧНИ ОБРАСЦИ : овој комплет вклучува 12 листови двострани печатени обрасци, вкупно 24 отпечатоци. ● 1 ЛИСТ НАЛЕПНИЦА : еден лист налепница отпечатен на сјајна леплива хартија, нудејќи повеќе од 50 налепници. ● 2 ЛИСТОВИ ЗА КОЛАЖ : комплетот вклучува две единечни страни печатени листови за колаж. € ТАГОВИ : бележник хартија, бележник хартија комплет, бележник хартија комплет 12x12, бележник хартија пакети,Ноќта На Вештерките Тема, бележник хартија пакети избрани, бележник хартија рампа, бележник хартија влошки 12x12 двострани, двострани бележник хартија влошки, дизајнер бележник хартија влошки, дизајнер бележник хартија хартија 12x12, печатени картони, хартија за правење картички, хартија за белешки со цитати, хартија за белешки и комплет за налепници. Што ВКЛУЧУВА : 12 Листови (24 отпечатоци) Двострана Картонска Хартија 2 Еднострани печатени колажни листови 1 Сјаен Лист Со Налепници 1 главна насловна страница. € ТЕМА : Ноќта На Вештерките Тема Од INKDOTPOT БОИ : Портокалова може да се сече, пишува, преклопува и користи флексибилно. Совршен ЗА самостојни празнични картички или правење бележник. Тоа е најдобриот избор за украсување рачна сметка, фото албум/рамка, тетратка, украсување на планери, сам оригами, рачно изработени проекти, корици за книги, пакување или пакување подароци. ● ПРЕМИУМ ХАРТИЈА ЗА БЕЛЕШКИ : без Киселина и лигнин, со тежина од импресивни 150gsm, нашите акции со премиум картички сигурно ќе додадат посебен, елегантен и навистина уникатен допир на вашиот проект за бележење. ● ГОЛЕМИНА : должината на пакетот на производот е 12,5", а ширината е 12" инчи печатената површина на моделот е 12" х 12" инчи. ● 12 ЛИСТОВИ СО ДВОЈНИ СТРАНИЧНИ ОБРАСЦИ : овој комплет вклучува 12 листови двострани печатени обрасци, вкупно 24 отпечатоци. ● 1 ЛИСТ НАЛЕПНИЦА : еден лист налепница отпечатен на сјајна леплива хартија, нудејќи повеќе од 50 налепници. ● 2 ЛИСТОВИ ЗА КОЛАЖ : комплетот вклучува две единечни страни печатени листови за колаж. € ТАГОВИ : бележник хартија, бележник хартија комплет, бележник хартија комплет 12x12, бележник хартија пакети,Ноќта На Вештерките Тема, бележник хартија пакети избрани, бележник хартија рампа, бележник хартија влошки 12x12 двострани, двострани бележник хартија влошки, дизајнер бележник хартија влошки, дизајнер бележник хартија хартија 12x12, печатени картони, хартија за правење картички, хартија за белешки со цитати, хартија за белешки и комплет за налепници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат