• Новак
AVIDITI Испорака &засилувач; Пакување Ткиво Хартија Бела 20 x 30, 480-Пакет | Ткиво Пакување Материјали За Подароци, Превозот, Или Се Движат 20x30

AVIDITI Испорака &засилувач; Пакување Ткиво Хартија Бела 20 x 30, 480-Пакет | Ткиво Пакување Материјали За Подароци, Превозот, Или

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Совршени Материјали За Движење-Дизајнирани да одговараат на облека, книги, домаќинство, кујна, гаража, подрум, канцелариски материјали и други personal предмети за преместување, испорака, складирање или пакување на мал бизнис Тешки Кутии За Испорака-Држи до 65 килограми (фунти), 32 килограми (фунта) тестирани, сертифицирани и тестирани за да ги исполнат сите барања за складирање, испраќање и товар на една ѕидна кутија. Екстра Големи, Големи, Средни И Мали Кутии-Изработени од крафт кафеав непечатен картон, еднослојни брановидни кутии се лесни и цврсти, совршени за куќни датотеки, деловни датотеки и personal предмети за домаќинството. 480 Пакет Рефус Кутија Вредност Пакет-Произведени ОД AVIDITI и сосема нов. 100% рециклирачки и Еднократно - Едноставни материјали, одлични перформанси; Направени во САД. Совршени Материјали За Движење-Дизајнирани да одговараат на облека, книги, домаќинство, кујна, гаража, подрум, канцелариски материјали и други personal предмети за преместување, испорака, складирање или пакување на мал бизнис. Тешки Кутии За Испорака-Држи до 65 килограми (фунти), 32 килограми (фунта) тестирани, сертифицирани и тестирани за да ги исполнат сите барања за складирање, испраќање и товар на една ѕидна кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат