• Новак
Предиво 2 парчиња Декоративно Дрво Апликации Дрво Врежан Онлеј Апликација Необоени Римски Колона Апликација ЗА Сам Занает Ретро Врата Дома Мебел дрво онлеи Декора

Предиво 2 парчиња Декоративно Дрво Апликации Дрво Врежан Онлеј Апликација Необоени Римски Колона Апликација ЗА Сам Занает Ретро

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дрвени Налепници Во Европски Стил Извонредни Дрвени Налепници Ретро Украси За Домови Овие извонредни дрвени налепници се направени од врвно дрво, многу издржливи. Тие се мебел, исто така се уметнички занаети. Добро врежан модел изгледа убаво и добро го покажува вашиот темперамент. Ставете ги на одлично место, а потоа можете да уживате во нивната убавина. Карактеристики-Боја : Дрво.- Материјал : Дрвен Материјал.- Дрвени Налепници во европски Стил Извонредни Дрвени Налепници Ретро Пакет Украси За Домови, Вклучувајќи 2 х дрвени украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат