• Новак
КИАНАИ ЗД103 100 парчиња/Многу Боење Сребрени Пердуви Од Опашка Од Фазан 30-80СМ/12-32инчни Пердуви Од Фазан За Занаети Пакет За Украсување Плуми Од Пилешки Пердуви

КИАНАИ ЗД103 100 парчиња/Многу Боење Сребрени Пердуви Од Опашка Од Фазан 30-80СМ/12-32инчни Пердуви Од Фазан За Занаети Пакет За Украсување

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Пред употреба, истресете го дополнителниот пердув на отворено Име на производот : сребрена Фазан опашка пердуви. Употреба : Самостојни Занаети Додатоци. Апликација : можете да ја искористите вашата имагинација за да ја користите На Венчаница/Здолниште/Додатоци За Накит/Занаети САМ/Модна Ревија/Чевли. Ако ви требаат повеќе големини, можете да влезете во нашата продавница за да најдете повеќе. Големина : 30СМ-35СМ 12-14инч35см-40СМ 14-16инч40см-45СМ 16-18инч45см-50СМ 18-20инч50см-55СМ 20-22инч55см-60СМ 22-24инч60см-65СМ 24-26нх65см-70СМ 26-28инч70см-75СМ 28-30инч75см-80СМ 30-32см количина : 100 парчиња/многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат