• Новак
Rebower Метализиран Полиестер Филм Лента Ваши Лента Декор Огледало Лента, [за Детали Акцент Ѕидови Графички Уметности] - 5/16 /164ft/Злато

Rebower Метализиран Полиестер Филм Лента Ваши Лента Декор Огледало Лента, [за Детали Акцент Ѕидови Графички Уметности] - 5/16 /164ft/Злато

Rating 
DEN 929.60

Достапност
Достапно за нарачка

1-[Добра Карактеристика] : Метализиран полиестерски филм, мазна површина, живописно огледало, златно, игра добра декоративна улога; Самолеплив, со силна и цврста адхезија; Лесен за употреба, лесен за инсталирање на суви и мазни ѕидови, подови, стакло, метал и пластика 2 - [Совршена Големина] : Ширина : 8мм/0,31 инчи; Дебелина : 0,06 мм/2,4 Мил; Должина : 50м/164 Стапки. 3 - [Широка Примена] : светла метализирана огледална филмска лента, главно користена за декоративна лента, која се користи за ѕидови, подови, кабинети, метализирана филмска лента, исто така, може да се користи за графички уметности, украсување спални соби, бањи, канцеларии, забави, Свадби, Божиќ итн. 4-[Уникатен Дизајн] : Метализираната полиестерска филмска лента е погодна за лепење на различни површини, со издржлива адхезија и едноставна работа. 5 - [Совети] : ве Молиме потврдете ја точната големина пред да нарачате. 1-[Добра Карактеристика] : Метализиран полиестерски филм, мазна површина, живописно огледало, златно, игра добра декоративна улога; Самолеплив, со силна и цврста адхезија; Лесен за употреба, лесен за инсталирање на суви и мазни ѕидови, подови, стакло, метал и пластика. 2 - [Совршена Големина] : Ширина : 8мм/0,31 инчи; Дебелина : 0,06 мм/2,4 Мил; Должина : 50м/164 Стапки. 3 - [Широка Примена] : светла метализирана огледална филмска лента, главно користена за декоративна лента, која се користи за ѕидови, подови, кабинети, метализирана филмска лента, исто така, може да се користи за графички уметности, украсување спални соби, бањи, канцеларии, забави, Свадби, Божиќ итн. 4-[Уникатен Дизајн] : Метализираната полиестерска филмска лента е погодна за лепење на различни површини, со издржлива адхезија и едноставна работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат