• Новак
Чистачи на цевки, Средства За Чистење Цевки Занает, Уметност И Занаети, Занаети, Занаетчиски Материјали, Уметнички Материјали …

Чистачи на цевки, Средства За Чистење Цевки Занает, Уметност И Занаети, Занаети, Занаетчиски Материјали, Уметнички Материјали …

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Голема вредност за парите : 200 парчиња 20 бои, секоја боја 10 парчиња, приближно 6,5 мм во дијаметар, 305 мм во должина Врвен Квалитет за сите 20 бои : Произведени со високи стандарди, нашите средства за чистење цевки се флексибилни, лесни за опсег и издржливи. Тие се направени со фини влакна што не е лесно да се фрлат. Влакната се доста дебели повторно не 100% задоволни со купувањето, само контактирајте го нашиот пријателски тим за клиенти и ќе ги вратите вашите 100% средства.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат