• Новак
Риолис го брои комплетот за вкрстено бод 11,75 x8.25 -Тарелинг волшебник -R1942

Риолис го брои комплетот за вкрстено бод 11,75 x8.25 -Тарелинг волшебник -R1942

Rating 
DEN 252.64

Достапност
Достапно за нарачка

R1942 Изразувајте ја својата loveубов кон уметноста и занаетите со овие прекрасни комплети за вкрстени бод! Пронајдете комплет со тематски за кој било вкус! Овој пакет содржи 14 брои бела ткаенина Аида Звеигарт, волна волна/акрилни нишки во седумнаесет бои, игла, упатства и јаглен во боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат